BİZİ TANIYIN

İnternetten doğru bir şekilde fayda sağlamanız için kurulmuş güçlü bir tasarım ve proje ekibi olan Yakın Bilgi engin ve güncel bilgisi ile hedeflediği yolda başarı ile ilerlemektedir.

Bugünün ve yarının en etkili reklam mecrasını keşfederek web tasarımı ve internet teknolojileri alanında yoğun bir şekilde çalışmalarına devam eden ekibimiz; sürekli kendini güncellemekle ve dünyadaki yenilikleri takip ederek projelerinde yansıtması sonucu aranan bir web tasarım firması haline gelmiştir.

İhtiyaç duyduğunuz web sitesi hazırlamanın dışına bizim başlıca özelliklerimiz “müşterilerimizi bilgilendirmek” ,”doğru olana yönlendirmek” , “verimlilik sağlamak” ve “geleceğin işlerini yaratmak“. Bunun dışında bir çok kişi ve kuruluş da bizim gibi güzel başarılı işler yapıyorlar.

Profesyonel olduğumuzu asla iddia etmiyoruz; fakat yaptığımız işte başarılı olduğumuzu, her zaman takipçi oluşumuzu, yenilikçi ve özgün kişiliğimizi, paylaşımcı yönümüzü, samimi ilişkiler kurduğumuzu vurgulamaktan çekinmiyoruz.

Hizmetlerimizden bazıları, web sitesi tasarımı, eski web sitesi yenileme, google anasayfa reklamlarıonline kataloge-mail bülteni tasarımı, toplu e-mail gönderimi, dijital dergi başta olmak üzere isteğe bağlı olarak internet-bilişim teknolojileri ve baskılı reklam alanlarında hizmet vermekteyiz.

[chart
data=”5,40,35,20″
bg=”FFFFFF”
labels=”Diğer | Referanslardan | Google’dan | Reklamlardan”
colors=”EDEF00,50B432,058DC7,ED561B”
size=”575×290″
title=”Müşterilerimiz Bize Nasıl Ulaşıyor?”
type=”pie”
]